.....Advertisement.....
.....Advertisement.....

Bushnell Elementary School Honor Roll second - 2017

-A A +A

3rd grade AB honor roll

 

 

BRAYDEN W. BURKE

CHEYENNE J. GORDON

KYNGSTON R. GREEN

BENITO G. JAIMES

LILYANA J. MURPHY

LADAINIAN T. RICE

MCKENNA R. SALTZMANN PIRT

MASON D. YACUZZO

JULIANA YBARRA

ANITZE ALBARRAN

JASMIN ALEJO

CELESTE J. COMIS

KENNEDY L. ELDRIDGE

ANDREYA N. GRANT

JORDAN M. HALL

MATTHEW L. HINTON

SYDNEY M. JONES

HALEY A. PADGETT

FLAVIO N. RODRIGUEZ

ADDISON R. SPENCER

RANDY S. HERBY

AVELYN R. LOVETT

MAKYLAH M. MCMULLEN

JAYDN B. TAYLOR

LOGAN M. WINTER

NATALIA BARRIOS-REYES

MAKINLEY E. HAMILTON

BRYSON T. MITCHELL

HALEY R. WILKINSON

CHASE M. BOGART

SHAYLA N. DANIELS

LANDON T. MARSHALL

ASHLEE E. PENWELL

AIDEN L. ROBERTS

ZOE F. SAMPSON

HAYDEN F. SOWELL

LANDON S. BUTLER

JASON G. HOLT JR

JOAQUIN R. JIMENEZ

ETHAN E. OXENDINE

BRIANA K. PENINGER

REMINGTON R. PERRY

BLAKE H. SHAW

DEVON J. CHAPPELL

THORRON M. WINTER

VINCENT J. ANDERSON

HAVEN B. SEALS

ELIAS R. THORNTON

Kaelyn Collins

Kaylah Kelly

 

 

4th grade AB honor roll

BLAINE A. CLEVELAND

CAITLYN N. LOVETT

BAILEE R. MARTIN

KAILYN J. ROBERTSON

DAVIANNA L. THORNTON

TRISTAN C. WIEGAND

ARACELI E. BUZZARD

PRISCILLA F. CLEETON

CODY L. DEASON

EMA V. HERNANDEZ

GAGE O. PARROTT

ONOFRE J. PEREA

JACKSON D. THOMPSON

RYDER B. DUCKETT

Lillian Brogan

Hashim Rajkotwala

Taylor Simonson

TANNER G. MORRISON

MANUEL ARREOLA

JONATHAN CELAYA

A'DEJAH B. CORBIN

CHLOE O. PARSON

ALEXUS L. BROWN

ETHAN B. FORT

CHERI P. HOLTSLANDER

SHELBY L. JUDD

SADIE M. WINTER

Ally Maddox

Yulissa Maldonado

Ismael Rodriguez

Thomas Yates

Terri Tucker- Perry

 

 

5th grade AB honor roll

ISABELLA S. ANDERSON

5th grade AB honor roll

ISABELLA S. ANDERSON

ROSALIA R. BARRIO

JULIUS L. BROWN

ADALYE B. CHANCEY

OWEN C. GRAY

KHADIJAH M. KHAN

WAYLON M. MCNEAL

BLANCA E. REYES-LAZARO

XAVIER W. SAMPSON

EDWARD J. SHEPHERD

YAHIR H. AMATECO-TORIBIO

TRISTEN I. FAULK

HERIBERTO A. INES

MAKIAH J. ISOM

EDUARDO SANCHEZ-NARANJO

GABRIELLE E. SHEHAN

JOANNA J. SIXTOS

MICHAEL L. HANSON JR

EVAN D. JOHNSON

ALEXIS B. PINION

ROSS M. LOVETT

JOSE A. REYES-LOPEZ

RONDAISIA K. RUSHING

DREW T. RUSS

LUCAS D. STORY

COURTNIE L. WHITFORD

COLTON H. DUVAL

JILLIAN B. FURLONG

GRACEE A. MILES

AADYN P. TAYLOR

AUSTIN J. WOOD

JOSHUA S. FRAIRE

Sadie Barnes-Camara

Gunnar Christensen- Camara

Caley Collins- Camara

Santonia Gavin-Camara

Emily Padgett-Camara

Anthony Schoenauer- Camara

LenaSegrest- Camara

 

ROSALIA R. BARRIO

JULIUS L. BROWN

ADALYE B. CHANCEY

OWEN C. GRAY

KHADIJAH M. KHAN

WAYLON M. MCNEAL

BLANCA E. REYES-LAZARO

XAVIER W. SAMPSON

EDWARD J. SHEPHERD

YAHIR H. AMATECO-TORIBIO

TRISTEN I. FAULK

HERIBERTO A. INES

MAKIAH J. ISOM

EDUARDO SANCHEZ-NARANJO

GABRIELLE E. SHEHAN

JOANNA J. SIXTOS

MICHAEL L. HANSON JR

EVAN D. JOHNSON

ALEXIS B. PINION

ROSS M. LOVETT

JOSE A. REYES-LOPEZ

RONDAISIA K. RUSHING

DREW T. RUSS

LUCAS D. STORY

COURTNIE L. WHITFORD

COLTON H. DUVAL

JILLIAN B. FURLONG

GRACEE A. MILES

AADYN P. TAYLOR

AUSTIN J. WOOD

JOSHUA S. FRAIRE

Sadie Barnes-Camara

Gunnar Christensen- Camara

Caley Collins- Camara

Santonia Gavin-Camara

Emily Padgett-Camara

Anthony Schoenauer- Camara

LenaSegrest- Camara